Ahojky
Jsem moc ráda, že jste se přišli podívaat na můj blog
a dozvědět se něco o mě a mých zálibách.
A prosím nestahujte žádné fotky !
Díky =)

Listopad 2009

Astíček můj miláček

28. listopadu 2009 v 19:17 | Renča |  Moji koníci
Ahojky. Tak tady vám dám zase pár fotek mého oblíbeného koníka Astera. Je to Anglický polokrevní (A1/2). Je hodně vysoký. Hrál ve filmech a nejznámější je Johanka z Arku ve které hrál také a byl to militarák.TAk tady je zlatíčko moje :)

Dětský kroužek 8

28. listopadu 2009 v 10:57 | Renča |  Události
Ahoj, tak jsem tady zase. Konec kroužku se stále blíží. Dnes jsme mluvili s rodičema ale asi budeme pokračovat. Tak jo, zpátky ke kroužku. Dneska jsme měli naštěstí zase všech 6 dětí. Dneska jsme nechtěli mít obyčejnou hodinu jako vždy, tak Lucka vymyslela, že budeme hrát židličkovou. Většinou to bylo celkme nerozhodně :) Dětem se to líbilo, tak chcesme hrát dál, ale nemáme nápady.Tak prosím jestli někdo má nějaké nápady tak písněte a nezapomeňte, že to mají být hry, které se dají hrát na koních ;) No, a jelikož já už přestávám stíhat sem psát furt ten kroužek, tak vám asi dopíšu jenom tuhle sérii kroužku (10) a pak vám sem už psát kroužek nebudu, ale něco jíného jo :) Tak paaaa a zase podpísek


Dětský kroužek 7

23. listopadu 2009 v 19:21 | Renča |  Události
Ahojda lidi.Moc se omlouvám, že jsem sem těď dlouho nepsala! Prostě nestíhám!!Tak konečně píšu.Snad mi to odpustíte, ale myslím, že jo :) No, dneska jsme na kroužku bohužel měli jenom 5 dětí.To je hrozný, zase to nevycházelo. Pomněna měla zase ,,dobrou´´ kopací náladu :) Naštěstí žádný zásah.UFFFF to máme ale štěstí.No hele dneska taky chvátám. Tak papa a tady zase můj podpísek :)

Ale vážně, až vás přestanou bavi, tak písněte :)

Dětský kroužek-fotky

18. listopadu 2009 v 21:05 | Renča |  Události

Ahoj všichni.Tak teď vám sem konečně dám všechny ty slíbenné fotky. Omlouvá se za nižší kvalitu. Jistě prominete, že :)


No dobře no, já s poníkama.Proč musí fotit když o tomnevím :)
Náš nejmenší a nejmladší účastník.


Dětský kroužek 6

13. listopadu 2009 v 20:03 | Renča |  Události
Dneska jsem byla zase na kroužku. Děti byly zase naštěstí všichni :) Zase jsme měli všechny koníky jako vždycky. Pomněnka zase měla tu svou psí náladu a vykopla po mně a po Lucce :) Naštěstí jsme mladý, hubený a mrštný :) , takže jsme kopanci unikli. Konečně jsme udělali i nějaké fotky :) TY vám se určítě dám, až je budu mít. Rozhodla jsem, že děti budou dělta za to co nemají dělat a udělají to dřepy :D Hele tak pápá ba zase se ozvu. Jo a líbí se vám můj nový dess?


Dětský kroužek 5

4. listopadu 2009 v 21:31 | Renča |  Události
No slááááááááva.Konečně se nám na kroužku sešlo všech 6 dětí!! Dneska to bylo celkme v pohodě, akorát Pomča byla zase nějaká nervní, ale nakonec a naštěstí nikoho nenačutla nebo nesežrala :) .Měli jsme Juráše, Pomču, Lumpa. Heleďte, fotky budou, to se nebojte, ale asi až příští útrý :) Lucka slíbila, že přinese foťák :) .No hele, já jsem fakt líná vám to sem dopodrobna dneska psát tak ahojdy.A chce te můje podpis? Tak jo, tady ho máte :

P.S.Až vás s těma mýma podpismama začnu nudit tak se ozvěte ;)

Podzimní chlaloupka

4. listopadu 2009 v 21:22 | Renča |  Události
Taaaaaaaaak.Konečně zase doma. Všude dobře doma nejlépe. To víte. Byla jsem na podzimní chaloupce. Tak já vám teď napíšu jaké to tam bylo :) bylo tam SUPR. Stačí? :D:D Tak dobře.Pokračuju. Odjíďěli jsme ve čtvrtek a vraceli jseme se v sobotu. Já jezdím o prázdninách na takový tábor, tak tohle bylo něco takového, ale na podzim.Byly tam děti od 3. tídy až do 7. třídy. :) To víte, samozdřejmě jsem byla nejstarší já s akamrádkou :) No zkrátka a dobře bylo to tam supr. Jsem nějaká líná to momentálně vypisovat. Teď pojedu na juniory, budu se učit na vedoucího, tak vám sem zse písnu ,ju? :) Papa a tady je můj podpis