Ahojky
Jsem moc ráda, že jste se přišli podívaat na můj blog
a dozvědět se něco o mě a mých zálibách.
A prosím nestahujte žádné fotky !
Díky =)

Duben 2010

28.4.2010

28. dubna 2010 v 21:03 | Astík |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
Tak dneska přišla má milovaná jezdkyně! Vzala mě na louku, kde byla krásná zelený travička. To jsem měl hned co dělat :) Nejradši bych spásl celou louku xD Byl jsem jí za to moc vděčný :) Ale vyčítala mi, že když za ní přijdu, vezmu s sebou i mouchy xD Pak mě dala do boxu a šla s hříbětem ven :( Ta je ale hnusná, co. Mno jako mě tam nechala. A pak přišla individuálka a ona se jim tam musela zase nasomrovat xD Ani 1x jsem nezakašlal. To mě moc chválila :) A to jsme i klusali :) A musím říct, že mi koupila celý kýbl bylinek :) To se mám, což? :) Mno, ale moc ne, když jsem tak nemocnej. Chudáčkovi polopaničce začínají docházet peníze, takže doufá, že jí snad někdo něco dá :( Ona si vždycky řeknem že nejsem její, až e se na mě vykašle, jenže když si představí, jak se dávím tak to radši vždycky z hlavy vypustí. Pro dnešek se s vámi loučím
Astínek
Váš Astíček (zde vpadající jako hříbátko) :)

26.4.2010-Pondělí

27. dubna 2010 v 21:47 | Astík |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
Hádejte, kdo se tu dnes objevil. To určo neuhodnete :) Mno to víte. Už se chystala, že půjde domů, ale řekl si, že na mě počká. Tak se rozhodla, že mi půjde naproti. Tak šla. Jen co mě zahlídla ž za mnou letěla. Když přilítla vyvalila oči a hned se ptala, kde mám jako svou novou ohlávku. Nikdo nevěděl! Ale já jo, ale nemínil jsem jí to říct :) Ani nevíte, jak byla naštvaná a na všechno tam nadávala xD Ale pak se nějak dostala k tomu, že jsem jí ztratil ve výběhu. Tak se přezula do gumovek (proč by si měla špinit své nově botky, že) a šla. Prolezla celý výběh a nikde nic. Byla ještě nasupěnější, protože tam ještě na ní volali nějaký malí frackové. Už odcházela z výběhu, ale něco zblejskla na zemi. Ano!Byla to má ohlávka i s střásněma. Sebrala je a byla ráda, že je našla, ale stejně byla pořád naštvaná i když už méně :) Mno jo no, nemá to se monu lehký xD A to jsem tu ohlávku ještě pěkně vyvlíkl jakoby ze spony, kde má být xD Když jí vidělam, myslela si, že je rozbitá a že jí jako debil půjde hned reklamovat xD
AStínek

21.4.2010-středa

26. dubna 2010 v 21:07 | Astík |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
Tak dneska se přiřítila polopanička. A už si to štrádovala s novou ohlávkou :) Říkala, že mi to moc "fešákuje" což je je mociny fajn :) Taky se radovala, jak šílená, že trefila i velikost xD I když nevím, co na tom vidí, já bych svou velikost samzdřejmě trefil také :) Pak se teda jako trošku vnutila individuálce, že jela s nima a se mnou ven :) Musím to na ní prásknout!Byla líná, si vzít sedlo, takže na mě jela bez sedla. Taky jí to ukázalo, že na mě pouze se sedlem :) To víte, občas jsme trochu zaklusali, což jí jako pěkně bolelo bez toho sedla, že. Mno a pak jsme zacválali. Já chtěla, ale ona ne. Taky, že mě bohužel hodně rychle zastavila :( Ale jinak to byla úža vyjížďka :) Pak jsme se vrátili zpět :) To teda ještě na mě posadila kamarádku, že prý za odměnu, a že jsem se jí taky líbil :) To mě sice těší, ale já jsem tak trošku občas línej xD Mno pak jsem dostala večeři a pak odkvačila :)
P.S. Jo a abych nezapoměl, tak mi ještě přinesla 2 nové houby.S tou modrou bych souhlasil, ale červenou? Copak jsem holka?

Vzorek
Vzorek mé nové ohlávky

Houby
Mé nové houby

Ohlávka
ZA toto vše dík mé polopaničce :)
Váš Astík

19.4.2010

19. dubna 2010 v 21:31 | Astík |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
Tak dneska konečně po dlouhé době přijela polopanička. Už jsem se naní těšil :) Ale hned mi zkazila náladu, když řekla, že konečně teče hadice a já pod ní asi ve středu půjdu jestli bude pěkně. Tak se asi začnu bát :) Taky ale slíbila jedné kamarádce, že jí na mě sveze a prý si na mě možná taky na chvilku sedne. Říká, že se stal zízrak, a to proto, že tak nějak přemluvila mého opravdového majitele, aby mi koupi novou ohlávku, že tamta je mi malá u ž je hrozně rozrhaná. Tak už se na ní těším, ale řekl bych, že polopanička víc :) Ještě pořád shání nějaké lano, prý aby mi mohla umotat rpovazovku aby nemusela už jezdit na té normální :) Taky se pokouší přimět mamičku, aby jí na mě přidala peníze :) Mno jo, nemá to se monu lehký, alespoň mi teda ale dneska přinesla tvrdé rohlíky. :)

Atínek
                                   Váš Astínek

14.4.2010

16. dubna 2010 v 15:10 | Aster |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
TAk to zase přišla polopanička. Jak už to znáte tak zase po mně něco chtěla. Mno ona vlatně mi jenom chtěla vyčistit nožky, ale když viděla, že mám bahno od kopyt až po břicho, tak si myslela, že větší prase neviděla xD Tak mi je nakonec vyčistila, ale byla špinavá i ona. Ale ona skoro až po uši :) To je pro dnešek všchno. Tak zatím íhahaá lidi :)

AStínečíneček
 Vaš Astík

12.4.2010

13. dubna 2010 v 19:28 | Astík |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
Ahojda lidi.
Dneska byl celkem fajnovej den. Nikdo mě totiž neotravoval na pastvě a já si mohl v klidu žrát. Ale bohužel bylo to příšerný počasí a když mu uviděla pečovatelka, tak řekla, že vypadám jak zmoklá slepice, ale já přece nemám peří, zobák, jenom dvě nohy a "nekokodákuju" xD Pak se přinesla večeře! 2.nejlepší část dne :) Mno jo, ale pak přišla polopanička a začala mi měřit hlavu, že prý mi umotá parelku, takže mě nenechala v klidu napapat. Říkala, že by počkala, ale že chváta.  Mno a pak se odporoučela a já mohl v klidu dovečeřet.

                                                                                                       Váš Astíček
P.S. Můj milovaný člověk vám vzkazuje, že jestli uvidí na nějakém jiném blogu, stránce či něčem jiném BEZ DOVOLENÍ její fotku, tak vám osobně něco udělá :)

8.4.2010

8. dubna 2010 v 20:53 | Astík |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
Mno hádejte, kdo se dneska zase objevil. Mno kdo jiný, než moje polopanička, pečovatelka jezdkyně a milující člověk v jedné osobě. Hned se za mnou přihrunula do výběhu a zase začala otravovat s tím jejím novým foťákem, ale já si chtěl v klidu žrát tu pěknou zelenou travičku. Ještě po mě chtěla, abych měl uši dopředu, hlavu na hoře a vůbec, abych jí dělal nějaké pózy. Na to já se jí můžu vykašlat :) PAk si mě odvedla domů a šla tam ještě kydat Sarah nebo co. Řekla mi, že jsem hrozný prase, ale copak chrochtám? Tak se rozhodla, že mě umyje alespoň houbama, když neteče hadice (tímto té hadici moc děkuju). Mno byla to otrava. Říká, že až bude teplo, tak mi garantuje, že půjdu pod hadici. Brrrrr. Jsem moc rád, že se mi věnuje, ale čistit a mýt by mě opravdu nemusela. Nejradši, kdyby mi jen nosila rohlíčky, mrkvičku, jablíčka a vůbec samé dobroty.
Váš Astíček

AStínek

7.4.2010

7. dubna 2010 v 20:38 | Astík |  Astíkův (ne)pravidelný deníček
Ahojky. Moje polopanička, teda spíše moje pečovatelka :) řekla, že bych si taky měl začít psát deníček :) TAk ode dneška. ZAčneme tím jak si pro mě přišla do výběhu. Tak jsem se spokojně pásl a co vidím, jde za mnou moje pečovatelka. Vzala mě na vodítko a šla se mnou. Vedli teda také ještě Juráše a Poldu. Když jsme došli do stáje, chtěla mě v klidu zavést do boxu, ale já uviděl Sarah s jejím hříbátkem a dělal jsem jak šílenec xD Pečovatelka si říkala, že mi asi začne vysvětlovat, že nejsem hřebec, ale valach. Což já to samozdřejmě vím xD Nakonec jsem se uklidnil. Ale když ona je tá Sarah tak krásná ♥.  Nakonec se rozhodla, že se mnou pojede ven a že s ní půjde můj opravdový majitel Pepa. Bylo to poprvé (a snad naposledy) co si mě na čištění přivázala a to proto, že mi Sáru odvedli a já zase začal vyvádět jak deb-l. Tak jsme jeli. Po louce jsem šel jako beránek, ale přišli jsme na hráz a já se rozhodl, že prostě dál nepůjdu a že bude po mém. Tak jsem začal couvat, točit se a dělal jsem co jsem mohl, jen aby bylo po mém. Bohužel vyhráli :( Tak jsme šli, ale já jsem viděl, že tam vede taková cesta na krásnou louku. Pečovatelka tam jít nechtěla, ale nakonec jsme tam teda šli. Dala svůj foťák radši Pepovi, asi si myslela, že bych jí mohl shodit nebo něco takového a že by o něj přišla :) (ale udělala dobře). Klusali jsme po kraji té louky. Šlo nám to náramně. Pak teda že se otočíme a půjdeme zpátky. Otočili jsme se, ale já chtěl tak moc bežet, že jsem vystřelil. Ani se radši nebudu zmiňovat, jak byla nas--ná. xD Zastavil jsem až na cestě (mno dobře, zastavila mě ona). Bohužel zůstala nahoře. Chvilkama si říkala, že by radši spadla, ale vždycky si nakonec řekla, že ne, protože bych běžel domů sám xD Mno vidíte to. Já mám to ale život těžký.
Váš Astík