Ahojky
Jsem moc ráda, že jste se přišli podívaat na můj blog
a dozvědět se něco o mě a mých zálibách.
A prosím nestahujte žádné fotky !
Díky =)

Sen

15. září 2010 v 21:03 | Renča |  Ostaní
Sen?Sen?Sen? Co to je? Mno, prostě je to všechno možné v mojí hlavě,když spím, že? Joo, někdy se zdají sny,které nechcete,aby se vám zdáli,někdy se vám zdají sny romatické, nechutné, hrůzostrašně, neskutečné blbosti a případně někomu i trochu to.. :) Taky se stává,že se vám něco zdá,ale když se probudíte,jakoby jste měli bezesnou noc, ale je pravda, že člověku se zdá sen každý den a ahned několik,jneže tady je vidět, že si je třeba vůbec nepamatujeme. Nejhorší jsou vždy noční můry... ne,ty nejsou nejhorší, nejhorší je sen,když zrovna potřebujete ne záchod a zdá se vám, že na ten záchod opravdu jdete,to potom... xD

1 můj sen:
Zdálo se mi,když jsem byla menší, že jsem pod vodou a jdeme nějakým královstvím a vede nás nějaký vodník a já jsem začala potřebovat na záchod a tak jsem to tomu vodníkovi řekla, ale on že ne, že tam se nesmí, že si musím počkat na souš, ale to už jsem se probudila.
Typická ukázka sen plný blbostí xD

Máte i vy nějaký sen, nebo chcete aby se vám zdálo přesně to, co si přejete??Podělte se s námi o vaše sny či "touhy do snů"!! Do komentářů prosím! 

Vaše Renča

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama