Ahojky
Jsem moc ráda, že jste se přišli podívaat na můj blog
a dozvědět se něco o mě a mých zálibách.
A prosím nestahujte žádné fotky !
Díky =)

Listopad 2011

23.11.2011

23. listopadu 2011 v 21:04 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
TAk lidi, takhle vytočit paničku se mi podařilo poprvé :D Byla fakt naštvaná, tak já vám povyprávím proč. Přišla panička, odcyhtal mě a že budeme pracovat, jenže mě se nechtělo a jelikož stříleli kachny, tak jsem toho využil a dělal jsem, jak hrozně mi to vadí i když mě je všechno šumák, pes mi štěknul u čímáku a já se ani nehnul. Tak jsem toho využíval. Prošli jsme tak nějak výběh a že budeme na takovém kousky, zvaném jízdárna. Jenže předtím měla chtěla lonžovat ale já jí ukázat, že pojem lonž vůbec neznám. Jinak teda když jsem to zkoušel ve výběhu, takže pojedeme ven. Přivázala si mě a šla si uklidit batoh. Když se vrátila, tak já si vesele běhal s uzdečkou u koní na druhé straně výběhu. Tak jsem si utekl, no :) Bohužel mě chytila :( TAk jsme se teda vrátili a vyrazili ven naproti nějaké holčině. Nejdřív jsem šel pěkně ale pak jsem se zastavil, začal cválat na místě a dělat dost dobrej bordel. Snažila se mě přesvědčit, ale mám svojí hlavu a navíc větší, než ona :) JE pravda, že jsem občas zalezl zo příkopu zadkem, pak do druhého atd. No prostě mi fakt nadávala...a dost neslušně taky :) Tak to nakonec vzdala a slezla se mě. Jojo, naštval jsem jí fakt solidně. Vyhrožovala, že nedostanu za trest žrádlo, ale naštěstí to nedodržela. :) To bych asi nepřežil. Ale oplatila mi to tím, ze si šla zajezdit na jednu jinou kobylu...nevěrnice jedna :(
Pápoušek Aroušek


22.11.2011

22. listopadu 2011 v 21:52 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Tak dneska byla fakt jako nuda. Panička dorazila kolem půl 4 a chtěla jít ven, tak jsme šli. Přitáhla s sebou ještě takovou velkou psí vobludu, která na mě občas štěkala, ale já si z toho fakt nic nedělal. Tak jsme šli. Já se teda spíše plazil, ale šli jsme :) Došli jsme ke stáji HK a tam jsme čekali na Hanku a pak jsme šli pro Stacey. Následovala porcházka o třech koních, dvou psech a třech lidech. Procházka byla opravdu krátká, a tak jsme zamířili domů. Tam jsem dostal baštu a odcválal pryč. Dneska se omlouvám, ale mám jiné myšlenky. Takže pápoušek Aroušek :)


16.11.2011

16. listopadu 2011 v 19:10 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Jojo, tak dneska přišla panička zase s nějakou holčinou...Míšou. Původně panička myslela, že dostanu jen napapat a nic víc, ale to se spletla, protože když přišla do výběhu, tak nestačila žasnout, protože jsem tam byl jen já a holky noričky. Nic jiného tam nenašla, ani krávy, tak volala panu HAvelkovi a tam se dozvěděla, že se koníci stěhovali. Tak jsem dostal lonžku na ohlávku a šlapali jsme :) (ještě jsem před tím dostal papu) No, nechtělo se mi a hlavně to bahno, co tam bylo, tak to byl strašně velikej bubák! No, nakonec jsme zvládli a vydali se na krátkou cestu. Jojo, panička byla líná jít pěšky, tak si na mě sedla a nechala si vézt zadek. Prý už nejsem takový "kohoutek" jako předtím :) Začínám se pomalu ale jistě podobat křeslu. No, cestou jsme ještě potkali koně Atreie za stáje HK, ale to nestojí za zmínku. Toho jsme předešli a já se blížím víc k novému bydlíšti. Dorazili jsme a já byl přistaven k takové směsy. Fakt nevím co to bylo, ale chutnalo to dobře, načež se mne pokusila odvést do přístřešku, kde je i seno, jenže já vzal kopyta na ramena a radši běžel za koňma. Tak jsem se šel kámošit, noo. Na to oni sebrali svoje saky paky a odešli si pěkně po svých :) To je tak nějak všešchno z dnešního lenivého dnešku. Jinak se nemůžu zapomenout zmínit, že zítra panička odjíždí, takže za mnou bude chodit Pavla. (škoda, volno nebude) No, asi taky jí zkusím ukázat, co umím :)) Páčko...Aroušek Váš


19.10.2011

15. listopadu 2011 v 20:12 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Ahoj člověkové. Je čas na to, abych se představil. PAnička mě má sice již skoro měsíc, ale nějak na to nebyl čas, protože řeší spoustu dalších věcí, ale převážně to, aby mě chudáčkovi koníčka nebyla zima, atd. :) Takže já se jmenuju Aromatic, ale říkají mi Aroušek, Arom, Držka, Tlama, Vobluda, Zmetek, Prase, a tak různě, jak se zrovna hodí :) Je mi 10. Běhal jsem dostihy- rovinky, steeplechase a proutěnky. Byl jsem celkem úspěšný, vidělal jsem majiteli přes 200 000 :) JSem šikula, co! :) V roce 2006 jsem měl na dostizích úraz, ale dokázal jsem se z toho vylízat a jsem naprosto v pohodě :) Můj otec je koník Mir sada, taky šampión, aleb mám "značkového" tatíka :) Ale tak bych se vrátil ke dni, kdy mě přivezli. Po dlouhé době, co jsem stál na pastvě se začalo něco dít. Předtím se na mě bylo podívat několik lidí a jako poslední mladá slečna. Jnak se nic zvláštního nedělo, ale dnesky přišli a naložili mě do přepravního vozíku a někam jsme se rozjeli. Asi po hodine a půl jsme dorazili do Českých Budějovic. U benzíny k nám někdo nastoupil do auta. Pak jsme někam dojeli a já vystoupil. Nestačil jsem zíral. Byla tam spousta krav a koní. Těšil jsem se, že půjdu za nima, jenže oni mě zavřeli do takové malé ohrádky a smůla no. Tak jsem se kamarádil s koníkama jen přes ohradu. Od mojí paničky jsem dostal rohlík-poslední a od mladé slečny jablíčko. Tak mi došlo, že jsem prodán. Párkrát jsem se ohlédl za mýma majitelema, ale radši jsem se věnoval koním. Nějak jsem se dozvěděl, že slečna, která si mne koupila se jmenuje REnča Veselá. musím říct, že je ted vytlemená neustále, takže to k ní sedí :) Hlavně když jdeme na procházku s kámoškou z jiné stáje, tak se pořád nehorázně něčemu tlěmí, ale fakt nechápu čemu. No, takže tohle je z mého představování a přeskočíme asi měsíc a pak budu psát dál, jak se to všechno má :) Jinak panička jde zítra k zubaři, takže jí to přeju :D ...mno nic, zatím páčko...váš dostiháček Aroušek :))


Prosím o podporu

15. listopadu 2011 v 19:55 | Renča |  Moji koníci
Ahojda lidi. Obracím se na vás s prosbou. Předpokládám, že většina z vás má svůj profil na facebook.com. Zasla jsem fotku mne a mého koníka do soutěže o hodnotné ceny. Tak bych vás chtěla poprosit o hlas :) Moc vám díky předem! Zde odkaz:
Fkt moc veliké díky :)