Ahojky
Jsem moc ráda, že jste se přišli podívaat na můj blog
a dozvědět se něco o mě a mých zálibách.
A prosím nestahujte žádné fotky !
Díky =)

Leden 2012

30.1.2012

30. ledna 2012 v 21:26 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Ták dneska se dostavila mamka s Mářenkou. Přišly obě kolem půl 3 a to rovnou ze školy. Jelikož panička byla líná, tak zůstala sedět na ohardě a mářenka se pro mě vydala. Teda pak tam panička likvidovala led, aby se tam koníček miláček nezabil :) Když mě přivedla, tak se velení chopila panička. Začali jsme cvičit zase nějaké cirkusové kousky, či jak tom chcete říkat. Prý poklonu a dávání nožiček. Joo, panička mě velmi pochválila říkala, že je spokojená s tím, jak mi to jde. Takže dneska vcelku pohoda :) Zítra se někdo přiřítí zase. Chjoo. Tak se tu mějte

Foto by: Mařenka Mirandová

27.1.2012

27. ledna 2012 v 22:39 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Tomu se tedy říká život. Otravná panička hnusný počasí a bláta až po kolena. Ale alespoň že panička je šťastná, protože nelenila a přiřítila se se vší parádou. Přišla si pro mě až do kravína. Snažila se tam asi 10 minut otevřít ty vrata, který jsou vysoký asi 20 metrů tak to nejde tak lehce. Mamče to pořád nešlo a pomalu ale jistě začínala nadávat, což já mezitím využil situace a stihl jsem se ještě vyválet a dát si ještě trochu do nosu. Pak se dostala dovnitř, nu. DOstal jsem chleba a jako bonus ohlávku. Fakt radost teda. A šlo se ven! Šli jsme kolem krmelce směrem k Máji a já se flákal, občas jsem zakousl nějaký to suchý zmrzlý listí a pokračovalo se v cestě. Potkali jsme dvě takové babči a ta jedna povídá: "On je nemocnej, že jo?!" Mylela tím mě.Tak jí mamča vyveda z omylu, že jsem zdravej až moc :D A musela se potom tomu docela i smát. Šli jsme dál...dál...a dál :D No a jak jsme šli, tak panička tam uviděla takovej úžasnej pařez, který přímo vybízel k tomu, aby si na mě sedla. Tak to tedy udělala jelikož věděla, že v lese nezdrhám. A jelo se. Mamina učí svého koníčka na slova "Kdepak bydlí koníček?!" Pak na konci lesa slezla. Hned jsem byla aktivnější. Jojo, byla to pohoda dneska. A to se panička večer rozhodla, že ma naučí všechny cirkusový kousky. To mám teda fakt adost, no!

25.1.2012

25. ledna 2012 v 19:51 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Dneska se dostavila panička s Kristou a jednou holčinou. Vytáhly nás z výběhu, vyčistily, nasedlaly a že prý půjdem ven. Od mamči jsem za deset minut slyšel asi stokrát, že je debil, protože vždycky šla pro něco do sedlovny, pak zamkla a pak si vzpomněla, že tam něco nechala (chi chi). Vyrazili jsme ven směrem les. Jelikož šly i holky, tak jsem šel vcelku hezky, ale občas jsem si taky musel prosadit svojí, že. Prošli jsme to kolem louky, pak do lesa, směrem trochu k sídlišti, k poli a domů. Byli jsme venku asi 45 minut, takže krátce. A to proto, protože Krista už nemohla kvůli tom, že je nachcípaná. Smůlička docela, no. Dorazili jsme domůl a já zase po dlouhé době dostal napakat. Panička totiž usoudila, že mi to leze na mozek a když nechodím, tak je to pak o hubu. Tak dostávám jen po práci, nu :-/ Jojo, sežpapal jsem to raz dva. Odvedly nás do výběhu. Teda já se spíš flákal asi tak 15 metrů za paničkou, přece nepůjdu rychle. Panička šla napřed. Tak jsem tam za ní pak došel. JSem rád ve výběhu, klavně když je Jess v říji :) (ale paničku to se*e)


Áromeček váš nynoučkovatej :))

22.1.2012

22. ledna 2012 v 18:05 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Dneska je fakt hnusně. Chvilku prší, chvilku zase sněží, ale panička i přesto vytáhla svůj zadek z teplého domova a přiřítila se i s Mářenkou. Obě je dovezl michal, takže půjde taky. Přišly a ochytly mě...teda psíše panička se přebrodila těma sra*kama, co tam teďka jsou. Docela u toho nadávala. Vyvedly mě z ohrady a kousek jsem čel bez jezzdce. Nakonec na mě panička hodila složenou odpocku, aby se jí lépe sedělo a Mářenka jí vyhodila a vedla mě. Takže panička si dneska vezla zadek. Šli jsme směrem na máj a došli jsme až na kopeček nad zastávkou Máj-Antonína Barcala. Byli jsme jako dobré divadlo :D Tam jsme to obrátili a šli jsme zpět domů. Michal se loudal za námi a ještě ho k tomu bolel puchýř z nových bot. Dorazili jsme domů a já jsem je všechny hluboce přivítal. Dostal jsem teplou baštu. Pak mě vedla do výběhu, ale jinýma "vratama", protože ty "vrata" u sedlovny plavou. Zkrátka všude hrozně moc vody. To jsem se choval lehce jako magor, protože přes ohradu oxidovala Jessica. Jinak jsem byl celý den hodný koníček se svatozáří :)
..Váš Aromek se svatozáří


21.1.2012

21. ledna 2012 v 16:06 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Dneska přišla panička už dopoledne kolem 11. Přivedla mě, lehce vyčistila a pak mě tam chvilku nechala stát. No jo no, přivázat mě nemůže. jinak bych se z toho zbláznil. Pak mě vzala a vypadalo to, že jdeme na procházku, ale šli jsme jenom směrem k lesu a to k dalšámu východu z pastvy a to proto, protože panička nechtěla, abych tam bruslil na tom hrozným ledě u sedlovny. A šel jsem hezky ten kousek :D Pak mě pustila do ohrady. Chvilku jsem šel slušně, jako hodný pomalý koníček, ale pak jsem vzal všechny 4 na rameny a byl u stáda. Mám docela flákandu, jelikož by panička ještě neměla jezdit :) Ale což, brzy plánuje, že se na mě zase vyšplhá :) Pá


17.12.2012

17. ledna 2012 v 19:28 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Jelikož by na mě panička tak 3 týdny neměla sednout, tak se chodí alespoŇ kochat pohledem na mne. Dneska si to přištrádovala kolem 3 hodiny. Vzala mě napít, ale já jsem nechtěl. Dostal jsem jenom jeden rohlík. Panička usoudila, že mi po granulích šibe, takže dostávat budu taky jenom po nějaké práci. Pak nás vyhnala ven a začala fotit. Teda fotky se jí opravdu moc nepovely, jenom pár, takže že by se s nima chlubit nějak chtěla, to se říct nedá. Jelikože jsem nic nedělal, takže dneska leháro. Takže asi zítra. Zdar!


14.1.2012

14. ledna 2012 v 20:55 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Ták fajn. Dneska propusitli paničku z nemocnice, tak abych jí hned neměl na krku, že jo. A prý má dodržovat klidový režim! tady to vidíte. Přijely zase s Mářenkou.Přivedli mě a se mnou i Vikina.Teda jeho nevedly, on za mnou běžel sám. Vyčistily mě, a že mě zkusí lonžovat. Tak se teda snažily mě to naučit. V kroku to jde, ale klus nic moc teda. Pak mě nasedlaly a abychom si na sebe s Mářenkou trchu zvykli, tak si mě vzala pod sedlo. Měla mě pod sedlem jen chvilku, asi 15 minut. Pak pro ně měla přijet M. mamka. Mářenka mě odvedla k senu. Tak jsem si kousnul, ale proč ych žral. Vzal jsem koypyta na ramena a běžel .Za mnou běžel Vikin. Byste se divili. jak se panička tlemila když viděla jak běžím a kdeeesi v závěsu za mnou makal prcek :) Hodil jsem otočku a běžel psátky. Takm jsem to zapíchl a holky jely domů. Taky zábava no. Tak se mějte k světu :)
PS: Panička prý asi napíše pouze článěk z nemocnice :D
Váš Aro


12.1.2011

14. ledna 2012 v 20:46 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Tak dneska jsem přesvědčil paničku o tom, že jsesm ten nejhodnější kůŇ pod sluncem. Aneb ani se nenadála a byla v nemocnici :D Přijela s Mářenkou, nasedlali mě a že mě půjdou vyběhat do spodního výběhu. K výběhu na mě dojela Mářenka a ve výběhu si na mě sedla panička-mamina :) Jojo, chvilku jsem šlapal pěkně a pak jsem se rozeběhl a panička spadla. Musím říct, že si nepamatuje, jak spadla, kde spadla a proč spadla...to čeká, až jí to někdo poví :) Takže panička vás pozdravuje z nemocnice :)
Já, váš nejhodnější koníček pod sluncem :)


30.12.2011

2. ledna 2012 v 17:32 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Tak musím říct, že dneska se mi podařilo paničku rekordně vytočit :) Do byste nevěřili, jak byla naštvaná! Ale od začátku. Ikdyž je den před silvestrem, panička neváhala a zase se přiřítila a k tomu ještě s Hankou, že si mě před tou novorouční vyjížďkou ozkouší. VYjímečně jsme nebyli u lesa, ale u kravína. Holčičky přišly pěkně pěšky díky tomu, že Hanička ráčila zaspat. CEstou u krmelce sebraly jablko a mrkev. Když přišly, tak docapkaly k sedlovně, popadly zajímavou mrkev, vodítko s ohlávku a štrádovaly pro mě. Jooo, nehcal jsem se chytit a dokonce jsem i šel, pouze s jedním zásekem. U sedlovny mě vyčistily, nasedlaly a ještě postavily jízdárnu. Střídaly se na mě a pak že půjdeme ven. Blyo to trochu komplikovanější noo, hlavně se neptejte, jak na mě nasedala Hanka. Kdybych nemě tuhé nervy, dávno by byla párkrát nakoplá, sejmutá apodobně. No a ta se na mě bála tak slezla a sedla si na mě panička. A já udělala jehee a vzal jsem roha :) Běžel jsem podél ohrady k lesu za koňma. Ne že bych to vzal po cestě, já to vzal opravdu podél ohrady. Panička čekala, kdy si rozbiju mojí chlupatou tlamu nebo jí někde sejmu. Doběhl jsem ke koním, takm jsem to otočil a bežel na zpět. Občas si jí nějaká větev stromu chtěl pochovat, ale nedala se. Tak jsem odbočil na další stranu ohrady a běžel dál. To už bylo paničce jedno, protože se jí nepodařilo mě zastavit jak chtěla a ani zatočit a věděla, že nikam nedoběhnu, leda tak do rybníka. Tak jsem běžel dál. Když jsemuž neměl kam běžet, tak jsem to zapíchnul, otočil se a panička mi ležela na krku. Už jsem chtěl běžet zpět, ale panička rychle seskočila, využila situace a slezo-spadla. Nevím, jak to vypadalo :D ...Ještě jsme cestou míjeli Hanku počůranou smíchy, a to panička aby bvyla trocha srandy, tak křičela pomooc i když věděla, že se jí pomoct nijak nedá :D To byste nevěřily, jak byla vytočená :D A za trest mě korkoavyla způsbem, že jsme obešli půlku rybníka. Ani mi neráčily sundat sedlo. Prostě jsme šly noo. Takže toto byla opravdu první zkouška pořádná, co panička všechno vydrží :D
Dnes vše. Váš nejhodnější Aroušek :D