Ahojky
Jsem moc ráda, že jste se přišli podívaat na můj blog
a dozvědět se něco o mě a mých zálibách.
A prosím nestahujte žádné fotky !
Díky =)

Únor 2012

24.2.2012

25. února 2012 v 22:11 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Dneska se přiřítila panička kolem 2, že pojedem ven. Já jsem se jako nascvhál šel projít s kámošema až do zadního výběhu. Když přiběhla, docela funěla. Nasadila mi ohlávku a šli jsme. Cestou trousila poznámky o tom, že pod sedlem bych občas někoho svou rychlostí zabil, ale ze země se hýbat nechci. Došli jsme k sedlovně a já čekal, co bude. Vytáhla čištění a lehce mě vyčistila, moc špinavý jsem totiž nebyl. Nasedlala naužzdila a vyrzili jsme směr Haklovy Dvory na ruce. Došli jsme tam a čekal tam na nás Maty. Pořádně jsme se očichali a já ještě dal pořádně vědět, že tuhle vyjížďku povedu Já! Panička nasedala až na hrázy od závory....srab :D Jeli jsme pře Branišov, lesem, směrem na Dubný a tam někam pořád do lesa. Jeli jsme krokem na volné otěži a kochali jsme se krajinou. Tedy spíše stromy, které občas hrozili, že nám vypíchnou oko. Dojeli jsme na takovou pěknou cestu mírné do kopečka a naklusali. Pak jsem na pobídku nacválal. Do kopečka to šlo. Běžel jsem a cpal se Matymu za zadek, prý abych se nerozutekl :D Nakonec jsme teda NĚJAK zastavili :D Objevili jsme se u Šindlových Dvorů a že to prý pojedem omrknout do stromovky. To bylo prý přání Pavly, která jela na Matym. No to víte, samý bubáci, co chtěli sežrat koníčky. Ale nejvíc nás chtěla pohltit lávka ve stromovce. Nakonec to panička vzdala a převedla mě. ŠVANDÁ! Nazpátek jsme šli krokem. I když já jsem chtěl jít kolikrát rychleji. No nakonec jsme asi po třech hodinách dorazili domů. AlespoŇ jsem dostal zaslouženou baštu :) A pak mě panička opustila...naštěstí ne nadobro :)


15.2.2012

15. února 2012 v 20:31 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Jasný jasný, panička je tady skoro každý den, ale já jsem líný psát.už dlouho jsem se neozval to uznávám, ale lenost mě přemohla. Dneska se přiřítila kolem půl 4 s Tinou a HAnkou. Nejdřív jeli jen s Tinou udělat pár fotek, ale jelikož v buse naraziliy na Hanku, tak se daly dohromady. Fotily a fotily. NA fotky se můžete podívat zde
Jinak k dnešku vám asi taky moc neřeknu :) Tak se mějte fajne...


6.2.2012

7. února 2012 v 19:55 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
JE kolem druhé hodiny a koho to nevidím. Ano, zajisté se ke mě řírila paničca, v ruce ohlávku a odpocku s rohlíkama. Nechal jsem se chytit, nandat ohlávku a vyvést ven. Tam mě pořádně nachystala, přehodila mi deku, vyskočila na mě a že se pojede ven.Vyrazili jsme směrem k lesu. To byste nevěřili, jaký všechny otočky jsem zkoušel, jen abych šel domů. Bohužel mi to nějak nevyšlo, takže pech :( Šli jsme do lesa, takový ten běžný kroužek. Doma ze mě panička slezlla...to víte, že jí bolí zadek :) Dnad si brzo rozmyslí na mě jezdit bez sedla :) DOstal jsem nabaštit a pak hurá domů :)
Váš Arčo