Ahojky
Jsem moc ráda, že jste se přišli podívaat na můj blog
a dozvědět se něco o mě a mých zálibách.
A prosím nestahujte žádné fotky !
Díky =)

Březen 2012

Plavení

29. března 2012 v 13:28 | Aro |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Fotky z prvního cachtání ve vodě naleznete zde :)


27.3.2012...slavím 11 let

29. března 2012 v 13:19 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Dneska je pro mě velký den :)Pro někoho je ten úplně obyčejný, ale je to dneska přesně 11 let, co jsem se narodil :) Popásal jsem se vy výběhu a přišla panička s Haňoušem. Podrbala mě a k naorzeninám jsem dostal kilo mrkve :D A jelikož panička slíbila, že když mám ty narozeniny, tak se nic nebude dělat. Takže to taky dodržela :) Byl to fajn den ....takže vše nejlepší pro mě! :D A pokud si můžu přád, tak chci hodnou paničku, dobrou kondičku a hlavně strašně moc dobrot :) Beru od vás všechno :) Pá

17.3.2012- 1.cachtání v rybníce

17. března 2012 v 21:35 | Aro |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Dneska, již v deset se přiřítila panička Renča, Mácíček, Terezka a fotografka Martinka. Vytáhly čištění a my zděšením před tím, že nás budou zase čistit radši ani neutíkali :D Jo, nechali jsme se chytit. Panička mi dala kolem krko vodítko, aby se neřeklo a začala mě pucovat. Představoval jsem jí pochodující bláto :) Vydrbaly nás a mezitím Martinka fotila. Tak jsme se snažili tvářit se neunteligetně. Když jsme byli hotoví, tak si paničky lehli pod naše kopyta a byly líné cokoli dělat. Pak teda se uráčily zvednout a vydali jsme se směr rybník. Jooo, na louce jsme byli všici hodní a vůbec celou dobu :) Když jsme došli k vodě tak Korál a vikouš tam šli hned, ale já jsem se asi 10 minut zdráhal na břehu. Tak jsme chodili kolem břehu až jsem tam nakonec vlezl. joo, vlezl jsem tam, fakt že jo a začalo se mi to líbit. Pořád jsem hrabal aby poanička poznala až na hlavě, že je voda mokrá :) A pak jsem si tam tedy lehl celý, aby se neřeklo. Když jsem se dotal na břeh, kecnul jsem tam sebou a vyválel se na písku, aby panička měla radost a pak jsem si šel ještě namočit nožky. Mezitím jsem stihnul paničku nakopnout do dolní levé nohy a sjet svojí nohou přes její pravý dolní kotník :) Jo, má tam boule :D Pak jsme šli dom. Tam nás pustily a my to vzali hopem za ostatníma. Jo, jenže jsme si ani pořádně neužily a už tam byly znova s jednou dvounohou členkou navíc. Jo. Netvářil jsem se nadšeně, ale nechal jsem se chytit, pak chytla panička Nýju, mě dala Páje a Terka se vzala Jess a prý, že tam jdeme znova. Jasný, všechno se opakovalo, ale aby to nebylo tak n udné, tak tam projel debil motorkář a my koníčci jsme dělali bordel. Hlavně Nýja brala paničku po smyku, protože bylo morké vodítko, já byl docela v pohodě. A pak taky občas jstemohli zahlédnout, jak byla Jess všema čtyřma nad zemí :D Joo, sranda byla, fakt se nenudily :) Pak jsme byli znova vypuštěni do výběhu. Joo a já už paničku nemohla ani vidět a ani za nic jsem k ní už nehtěl přijít, Nejedn to, že jsem dneska nedostal vůůbec nic, ale ještě mě pořád otravovala. No, každopádně budou fotečky, takže potom uričitě přidám :)
Váš nejhodnější Ufoun (jo, takovou přezdívku jsem si vyloužil od Mácíčka)

16.3.2012

16. března 2012 v 18:27 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Panička se dneska přiřítila kolem třetí hodiny. Přiběhla s ohlávkou a vodítkem.Čekal jsem jako vždy tu trapnou procházku, ale nakonec nás pochytali úplně všechny, nás všech 11 koní a že nás přestěhujou jinak. Panička si stěžuje, ale i libuje. Stežuje si, že je to daleko od sedlovny, že tam není přístřešek a že nás bude naháňět na celých 40-ti hektarech. Ano, naše malá pastvinka má opravdu 40 hektarů. Tak to je fákt hustý!...Ale zase se paničce líbí, že je to tam velký a lepší pastva. Asi za týden k nám přibudou zase strakatý holky kravky. Mno, panička nějak neví, co chce :D A jinak dneska krásně hřálo sluníčko. Velmi nečekané. Panička stála uprostřed pastviny a hekala, jaké je jí vedro :D A co já? Já línám a panička doufám, že to brzy přestane :D Tak se tu mějte fajne a pěkný počasí :))


7.3.2012

7. března 2012 v 20:12 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Dneska přišla panička se čtyřnohým Bártem. Přišla kolem 3.celou dobu uvažovala, jak to udělá s čištěním. Dali nám tam elektrický ohradník, tak k tomu mě přivázat nemůže...a nemůže mě ani přivázat k plotu. Dospěla k závěru, že vezme sedlo apod a hodí to na mě rovnou. Přišla, nasadila mi uzdečku a vyvedla z výběhu. Tam mě vydrbala a tiše si postěžovala, jak línám.Když mě nasedlala, tak nalezla až v lese a jelo se. Přejeli jsme silnici na Branišov a lesem nahoru. Vyšli jsme nahoře u louky u Šindláku ale pokračovali po okraji lesa. Putovali jsme okolo vodárny, střelnice s měrem domů. Koníček byl veselý a panička taky. Ani pes se netvářil nešťastně, i když na něj panička občas zapomněla :) Hezky jsem tam skočil příkop, i když to po mě panička nepožadovala a hurá domů! To jsme šli krokem a ke konci zaklusali. Zítra by paničce měla přijít helma, abych jí nemohl ublížit :) Ale já to přeci nedělám chválně! Dostal jsem baštu a šlo se do výběhu. Usoudila panička, že nehodlání otvírat ten hnusný elektrický ohradník, tak že mě vezme přístřeškem. Tam mě pustila a já úplně šťastný začal papkat :) ...Já si říkám, jak jsem spokojený kůň :)


Sluší nám to spolu, co?! :)) ...nejsem já a ona...jsme MY :)

2.3.2012

3. března 2012 v 18:20 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Takhle nadšenou paničku jsem dlouho neviděl. Přiřítila se a táhla s sebou spoustu krámů a jednu krabici. Když jí otevřela, spatřil jsem podsedlovou dečku a náušáky. ACH NE! Já nadšenej nebyl, ale panička jo, tak co se dalo dělat, prostestovat by stejně nemělo smysl.Vyčistily mě.Joo, čistily mě asi hodinu protože jsem jim ukázal, že se umím i dost ušpinit. Všechno to na mě tak krásně zaschlo a ony to ze mě sundavaly :-/ Ale jo fajn, to jsem rozdýchal. Pak přitáhly sedlo a začaly mě strojit. M2 nadšení opadlo brzy :D Nevlekly to na mě a vytáhly foťák...No, musí to mít přece zdokumentované, ne? Nakonec poanička usoudila, že když už jsem nasedlaný, tak se toho musí využít. Chvilku jsme krokovali, pak nacválali a panička si to vcelku užívala. Cválal jsem jako normální kůň, nikam jsem se nehnal a hezky poslouchal :) Takže jsem jí udělal velkou radost, i když by zasloužila spíše opak ;) Prtacovali jsme asi 15 minut a pak slezla a uklidila cajky. Já se mezitím nabaštil a pak už jen hurá do výběhu. Panička není zrovna nadšená, že začínají přicházet zahrádkáři, ale musí se s tím smířit, nu. Takže se mějte a zde foto, jak mi to sekne :D


29.2.2012

1. března 2012 v 13:54 | Aroušek |  Arouškův (ne)pravidelný deníčk
Je zataženo, ale neprší, takže to vcelku jde. Panička neváhala s hned s dopravila semka i s Hankou. Přivedly mě a vyčistily. Tomu se říkala masáž. Necehal jsem si to též líbit. Když mě vydrhly tak jsme začali zkoušet nějaké blbosti. Učila mě ťapo, couvëj a podobné blbosti. Ale ona byla vcelku spokojená. Hlavně, že jsem dostal za to odměnu :) Pak si na mě nasedla a že půjdeme kousek podél ohrady tam a zpět. Byla tam veliká louže a já že přes to nepůjdu. Tak jsme nešel. Chodil jsem zpátky a točil se. Tak se naštvala a asi po 10-ti minutách slezla :) Přes kaluž mě převedla a o něco dál zase nasedla. Zkoušel jsem to znova, ale panička zjistila, že docela dobře umím chodit na nohy, takže mě tam "dokopala." Pak už jsem šel hezky nu. Tak za odměnu na mě při cestě zpět sesedla a já šel za ní jako pesan. Mám rád svojí paničku, ona má ráda mě! :) ...Ano, mám jí rád, i když jí dělám občas samé psí kusy :)
Váš nyny Aroušek